Zamjenica Marević pozdravila sudionike konferencije TEGoVA

Zamjenica župana Žaklina Marević nazočila je danas u Dubrovniku na otvaranju proljetne Konferencije TEGoVA na kojoj su predstavnici Komora, Instituta i udruga procjenitelja nekretnina iz 37 država EU, Europe, Kanade i SAD-a, a u organizaciji Hrvatskog društva sudskih vještaka i procjenitelja.

”Razmišljajući danas o vašem zahtjevnom poslu, svjesna sam da ste u našoj županiji u svim segmentima rada imali dosta posla. Naime 27 godina nakon Domovinskog rata u kojemu je naša županija stradala, ulagalo se mnogo truda kako bismo ju obnovili i danas  s ponosom ističemo kako smo treća  županija u Hrvatskoj  po indeksu razvijenosti, što dokazuje izuzetnu kvalitetu rada svih institucija u gradovima i općinama, Županije, ali upravo i svih vas sudskih vještaka u svim oblastima. Spomenimo samo da je obnovu i razvoj  pratio i rast cijena nekretnina, pa ste vjerujem imali itekako mnogo posla. Želim istaknuti da  bilo da je riječ o privatnim osobama ili tvrtkama  vaše usluge bile su nezamjenjive i stoga neprocjenjive. Sa željom da ova konferencija protekne u  vedrom i  konstruktivnom ozračju, srdačno vas pozdravljam i želim ugodan boravak u najljepšem gradu i županiji”, rekla je u pozdravnom govoru zamjenica Marević.