Zamjenica župana podijelila medalje pobjednicima malonogometnog turnira Eugen Erjauc 2019.

Zamjenica župana Žaklina Marević nazočila je završnici 9. Memorijalnog malonogometnog turnira Eugen Erjauc 2019. te je ovogodišnjim pobjednicima Udruzi lađara Jerkovac, koji su pobijedili CB Ćakula, uručila i medalje.

Sveukupno su u ovogodišnjem turniru sudjelovale 23 ekipe u muškoj i tri u ženskoj kategoriji, a treće mjesto je osvojila ekipa Ispod strehe, nadmoćno pobijedivši Crni put.

Kadetkinje ŽNK Neretva, okupljene pod imenom Amigos, u finalu su bile bolje od prošlogodišnjih pobjednica Mirlović Zagora (2:1), a treća je bila ekipa Orašina. Za najboljeg igrača turnira proglašen je Ante Sršen (CB Ćakula), za strijelca Dinko Vištić (Ispod strehe), za najbolju strijelkinju i igračicu turnira proglašena je Gabrijela Prkačin (Amigos), a nagradu za fair play dobila je ekipa Vatrogasci iz Čapljine.